Bursa Kombi Servisi

Kombi Tamiri Kombi Kart Tamiri Petek temizleme Hizmeti

Uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmetler sunan Bursa Kombi Servisi büyük bir özveri ile birlikte tüm talepleri en hızlı şekilde yerine getirmektedir.

Bursa Kombi Servisi

Bursa Kombi Servisi hizmetinde günümüz teknolojisini kullanmaktayız. Ayrıca kullandığımız kombi parçalarıda tamamen orijinal ve %100 garantilidir. Isıtma sistemlerinde parça kalitesi ve sıfır-ikinci el durumu çok önemlidir. Eğer cihazınıza daha önce kullanılmış veya yan sanayi bir yedek parça takılırsa bu kısa vadede size arıza olarak geri dönecektir. Gelen servislerin cihazınız için kullandığı yedek parçaların orijinalliği ve kullanılmış olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Kombinizin tamirinde profesyonel ve tecrübeli bir ekibin çalışmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Berati Usta

Görükle Kombi tamiri
  • Osmangazi Kombi Servisi

    Bursa Osmangazi Semtinde Kombi tamir, bakım ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle siz değerli bursa kombi kullanıcılarına ekusursuz kombi tamiri, petek temizleme ve kombi Klima yedek parça hizmetleri sunmaktayız.

  • Nilüfer Kombi Servisi

    Bursa Nilüfer Semtinde Kombi tamir, bakım ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle siz değerli bursa kombi kullanıcılarına ekusursuz kombi tamiri, petek temizleme ve kombi Klima yedek parça hizmetleri sunmaktayız.

Bursa Kombi Servisi

20 yıla aşkın süredir  hizmet veren firmamız Bursa’nın bir çok bölgesinde faaliyet göstermektedir. Kombi Servis hizmeti ve diğer teknik hizmetlerde kendisini geliştirmiş olan servisimiz 7/24 teknik destek sağlamaktadır. Yaptığımız iş ve işçiliklere 1 yıl garanti servisimiz tarafından sağlanmakta ve yapılan işlemler kayıt altında tutulmaktadır

Kombi Bakımı

Bursa Kombi Servisi

Kombinin genel temizliği, baca çekiş kontrolü, gaz kaçak kontrolü, yanma odası temizliği, fan temizliği, filtrelerin temizliği, sensor ve hareketli parçaların kontrolü, su kaçak kontrolü, elektrik voltaj kontrolleri. Yapılan bu işlemler sonrasında kombi de oluşabilecek arızalardan sizi haberdar eder ve gereken önlemleri servis evraklarına yazarak kayıt altına alırlar.

Kombi Arıza

Bursa Kombi Servisi

Kombilerde oluşan arızalarda  ekiplerimiz gerekli kontrolleri yaparak arıza tespitini gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizi bilgilendirir detayları ile yapılacak olan işlemi anlatır tüketicinin yapılacak olan işlemi kabul etmesiyle cihaza gerekli müdahale yapılır, yapılan arıza işlemi sonucunda tüketiciye servis formu verilir ve değişen parçalar 1 yıl garanti altına alınır.

Petek Temizliği

Bursa Kombi Servisi

Peteklerimizin içerisinde bulunan ısıtma suyu zamana bağlı olarak paslanmaya ve yosunlaşmaya başlar, yosunlaşan bu sıvı petekler içerisinde oluşan dolaşımı yavaşlatır ve balçıklaşan su ısınmada zorlanır, bu durumda içerideki balçıklaşan suyun temizlenmesi gerekir, tesisatınıza bağlanan basınçlı petek yıkama makinesi ile bu temizlik işlemi yapılır ve yapılan işlemden sonra kombi çalıştırılarak denenir.

Kombi Değişimi

Bursa Kombi Servisi

Kombi değiştirmenin çok büyük bir maliyeti olduğunu biliyoruz ancak soğuk kış aylarında evinizin ısınması için işini tam yapan bir kombi ihtiyacı olacaktır.
 
Bilgili ve tecrübeli kombi kurulum teknisyenlerimiz ve satış elemanlarımız, kombi değiştirmek için size çeşitli teklifler sunabilir.
 
Size kalorifer sisteminizin ve evinizin ihtiyacına uygun kombileri tavsiye ederler.
Ayrıca ekonomik anlamda çöüm olarak  2. El kombi alım ve satımı hizmetide vermekteyiz.