Bursa Kombi Tamiri

Kombi Tamiri Kombi Kart Tamiri Petek temizleme Hizmeti

Uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmetler sunan Bursa Kombi Servisi büyük bir özveri ile birlikte tüm talepleri en hızlı şekilde yerine getirmektedir.

Bursa Kombi Tamiri

Bursa Kombi Tamiri olarak her marka kombinize 1 yıl garantili orjinal yedek parça ile hizmet vermekteyiz. Berati Usta Teknik Servis olarak, yıllar boyunca kazandığımız tecrübemizle arızalanan her marka kombinizin tamirini uygun fiyatlarla yaparak sizi mutlu etmeyi hedeflemekteyiz.

Anlaşmalı müşterilerimizin periyodik bakımını üstlenerek en ufak problemde uzman ekibimizle yanlarında bulunuyoruz. Kombi tamirinde en önemli hususlardan biride kaliteli parçalar kullanmaktır. Kombi tamiri önemli bir konu olduğundan güvenmediğiniz kişi veya kurumlara kombinizi asla emanet etmeyiniz. Kombi tamiri hizmeti veren firmanın yaygın bakım ağına sahip olduğuna ve ürünlerine garanti verdiğine emin olunuz. Berati usta Teknik Servis, kombi tamir ürünlerine ve işçiliğine 1 yıl garanti vermektedir.

Berati Usta

Görükle kombi Tamiri
  • Osmangazi Kombi Servisi

    Bursa Osmangazi Semtinde Kombi tamir, bakım ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle siz değerli bursa kombi kullanıcılarına ekusursuz kombi tamiri, petek temizleme ve kombi Klima yedek parça hizmetleri sunmaktayız.

  • Nilüfer Kombi Servisi

    Bursa Nilüfer Semtinde Kombi tamir, bakım ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle siz değerli bursa kombi kullanıcılarına ekusursuz kombi tamiri, petek temizleme ve kombi Klima yedek parça hizmetleri sunmaktayız.

  • Görükle Kombi Servisi

    Bursa Görükle Semtinde Kombi tamir, bakım ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle siz değerli bursa kombi kullanıcılarına ekusursuz kombi tamiri, petek temizleme ve kombi Klima yedek parça hizmetleri sunmaktayız.

Eğer ki kombinizin tamiri sağlam ve güvenilir yapılırsa uzun zamanlar sıkıntısız kullanırsınız. Kombinizde arıza göstergesi yanıyorsa öncelikle reset tuşuna belli bir süre basılı tutmalısınız. Çeşitli marka kombilerin tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Tamir işlerinden hoşlanmıyorsanız ve size zor geliyorsa biz sizin için buradayız. Kombinizin tamire ihtiyaç duymamasını istiyorsanız bunun için önemli bir konuda kombinizin bakımıdır. Zamanında bakımı olmuş kombiler bozulmaz bu yüzden de tamire ihtiyaç duymayacaktır. Kombinizi korumak ve tamir etmek için her zaman bilinçli bir ekibe ihtiyacınız vardır. İBursanın bir çok yerine yedek parça ve garanti hizmetimiz vardır. Berati Usta Teknik Servis, kombi tamir hizmetleri için her zaman sizin yanınızda sizi asla yarı yolda bırakmaz. Sizin mutluluğunuz bizimde mutluluğumuz ve başarımızdır. Siz değerli müşterilerimiz mutlu oldukça biz de işimizde başarlı oluruz.

Kombi Bakımı

Bursa Kombi Servisi

Kombinin genel temizliği, baca çekiş kontrolü, gaz kaçak kontrolü, yanma odası temizliği, fan temizliği, filtrelerin temizliği, sensor ve hareketli parçaların kontrolü, su kaçak kontrolü, elektrik voltaj kontrolleri. Yapılan bu işlemler sonrasında kombi de oluşabilecek arızalardan sizi haberdar eder ve gereken önlemleri servis evraklarına yazarak kayıt altına alırlar.

Kombi Arıza

Bursa Kombi Servisi

Kombilerde oluşan arızalarda  ekiplerimiz gerekli kontrolleri yaparak arıza tespitini gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizi bilgilendirir detayları ile yapılacak olan işlemi anlatır tüketicinin yapılacak olan işlemi kabul etmesiyle cihaza gerekli müdahale yapılır, yapılan arıza işlemi sonucunda tüketiciye servis formu verilir ve değişen parçalar 1 yıl garanti altına alınır.

Petek Temizliği

Bursa Kombi Servisi

Peteklerimizin içerisinde bulunan ısıtma suyu zamana bağlı olarak paslanmaya ve yosunlaşmaya başlar, yosunlaşan bu sıvı petekler içerisinde oluşan dolaşımı yavaşlatır ve balçıklaşan su ısınmada zorlanır, bu durumda içerideki balçıklaşan suyun temizlenmesi gerekir, tesisatınıza bağlanan basınçlı petek yıkama makinesi ile bu temizlik işlemi yapılır ve yapılan işlemden sonra kombi çalıştırılarak denenir.

Kombi Değişimi

Bursa Kombi Servisi

Kombi değiştirmenin çok büyük bir maliyeti olduğunu biliyoruz ancak soğuk kış aylarında evinizin ısınması için işini tam yapan bir kombi ihtiyacı olacaktır.
 
Bilgili ve tecrübeli kombi kurulum teknisyenlerimiz ve satış elemanlarımız, kombi değiştirmek için size çeşitli teklifler sunabilir.
 
Size kalorifer sisteminizin ve evinizin ihtiyacına uygun kombileri tavsiye ederler.