Bursa Petek Temizleme

Kombi Tamiri Kombi Kart Tamiri Petek temizleme Hizmeti

Uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmetler sunan Bursa Kombi Servisi büyük bir özveri ile birlikte tüm talepleri en hızlı şekilde yerine getirmektedir.

Bursa Petek Temizleme

Kombi ile ilgili bir önemli konuda peteklerdir. Eğer peteklerinizin bakımını da zamanında yaparsanız kombiniz tamire ihtiyaç duymaz. Kombide basınç seviyesi önemlidir basınç seviyesi sürekli 1-2 arasında olmak zorundadır. Buna hem can güvenliğiniz için hemde verim alabilmek için dikkat etmelisiniz. Eğerki basınç düzeyi düşükse kombinizin altında bulunan vanayı çevirerek basıncı ayarlamalısınız ve daha sonra peteklerinizden fazla havayı almak zorundasınız. Kombiniz için önemli bir konu da kombi içindeki dolanan sudur. Bu suyun kireç oranı düşük olmalıdır ki kombinizin ömrü kısalmasın. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız hemen bize ulaşın özel sıvılarımızla bu dertten sizi kurtaralım. Berati usta Teknik Servis olarak her zaman sizin yanınızdayız.

Berati Usta

 • Osmangazi Kombi Servisi

  Bursa Osmangazi Semtinde Kombi tamir, bakım ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle siz değerli bursa kombi kullanıcılarına ekusursuz kombi tamiri, petek temizleme ve kombi Klima yedek parça hizmetleri sunmaktayız.

 • Nilüfer Kombi Servisi

  Bursa Nilüfer Semtinde Kombi tamir, bakım ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle siz değerli bursa kombi kullanıcılarına ekusursuz kombi tamiri, petek temizleme ve kombi Klima yedek parça hizmetleri sunmaktayız.

 • Görükle Kombi Servisi

  Bursa Görükle Semtinde Kombi tamir, bakım ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle siz değerli bursa kombi kullanıcılarına kusursuz kombi tamiri, petek temizleme ve kombi Klima yedek parça hizmetleri sunmaktayız.

Bursa Kombi Servisi

Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır?

 • Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise
 • Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde
 • Peteklerin altı ısıtmıyorsa
 • En son petek hiç yanmıyorsa
 • Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa
 • Kalorifer peteklerinin 5 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise
 • Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa

Kombi Bakımı

Bursa Kombi Servisi

Kombinin genel temizliği, baca çekiş kontrolü, gaz kaçak kontrolü, yanma odası temizliği, fan temizliği, filtrelerin temizliği, sensor ve hareketli parçaların kontrolü, su kaçak kontrolü, elektrik voltaj kontrolleri. Yapılan bu işlemler sonrasında kombi de oluşabilecek arızalardan sizi haberdar eder ve gereken önlemleri servis evraklarına yazarak kayıt altına alırlar.

Kombi Arıza

Bursa Kombi Servisi

Kombilerde oluşan arızalarda  ekiplerimiz gerekli kontrolleri yaparak arıza tespitini gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizi bilgilendirir detayları ile yapılacak olan işlemi anlatır tüketicinin yapılacak olan işlemi kabul etmesiyle cihaza gerekli müdahale yapılır, yapılan arıza işlemi sonucunda tüketiciye servis formu verilir ve değişen parçalar 1 yıl garanti altına alınır.

Petek Temizliği

Bursa Kombi Servisi

Peteklerimizin içerisinde bulunan ısıtma suyu zamana bağlı olarak paslanmaya ve yosunlaşmaya başlar, yosunlaşan bu sıvı petekler içerisinde oluşan dolaşımı yavaşlatır ve balçıklaşan su ısınmada zorlanır, bu durumda içerideki balçıklaşan suyun temizlenmesi gerekir, tesisatınıza bağlanan basınçlı petek yıkama makinesi ile bu temizlik işlemi yapılır ve yapılan işlemden sonra kombi çalıştırılarak denenir.

Kombi Değişimi

Bursa Kombi Servisi

Kombi değiştirmenin çok büyük bir maliyeti olduğunu biliyoruz ancak soğuk kış aylarında evinizin ısınması için işini tam yapan bir kombi ihtiyacı olacaktır.
 
Bilgili ve tecrübeli kombi kurulum teknisyenlerimiz ve satış elemanlarımız, kombi değiştirmek için size çeşitli teklifler sunabilir.
 
Size kalorifer sisteminizin ve evinizin ihtiyacına uygun kombileri tavsiye ederler.