Kombi Kart Tamiri

Kombi Tamiri Kombi Kart Tamiri Petek temizleme Hizmeti

Uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmetler sunan Bursa Kombi Servisi büyük bir özveri ile birlikte tüm talepleri en hızlı şekilde yerine getirmektedir.

Kombi Kart Tamiri Nasıl Yapılır?

Bursada Kombi Kart Tamiri

Öncelikle bu iş ciddi manada elektronik bilgisi istediğinden kombi kartınızın tamirini, işini ciddi anlamda önemseyen ve güvenilir kişilere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Kombi kart tamiri nde kartın değerleri, akımölçer yardımıyla akım/gerilim açısından doğru bir şekilde ölçülür. Kart üzerindeki komponentlerde dikkatle incelenir ve gerekirse hasarlı olduğu düşünülen komponentler kart dışında test edilir. Ardından sorunun neden kaynaklandığı tespit edilir ve konuda çözüm yolu aramaya gidilir. Son testlerden sonra kart tekrar kombiye takılır ve kombi çalıştırılır.

Kombi kartını tamir ettirmek , sıfır bir kombi kartı almaktan çok çok daha avantajlıdır. Yüksek  fiyatlarda kombi kartı almak yerine, tamir sonrası sağlam bir şekilde çalışacak kombi kartınızı tamir ettirmek sizi büyük masraflardan kurtaracaktır.

Berati Usta

  • Kombi Kart Tamiri

    Kombi Kart Tamiri Nasıl Yapılır? Arızalanan kombi kartlarınız servislerimiz tarafımızdan sökülerek atölyemizde işlemci, röle ve entegre gibi unsurları bilgisayar ortamında kontrol edilerek arızanın sebebi tespit edilir ve en kısa sürede onarılıp siz saygıdeğer müşterilerimize teslim edilir. Kombi kartı tamiri, güvenlik bakımından her hangi bir tehlikeli durum söz konusu değildir.

Arızalı kombi elektronik kart ve cihazlarınızı,  profesyonel ekipmanlarla donanmış teknik servisimizde ESD ve IPC kurallarına uygun olarak tamir ediyor, arıza sebebi ile yaşadığınız iş gücü ve maddi kayıplarınızı en aza indirmek ve zaman kaybınızı önlemek için kesin ve hızlı çözümlerle siz müşterilerimize sunuyoruz.

Kombi Bakımı

Bursa Kombi Servisi

Kombinin genel temizliği, baca çekiş kontrolü, gaz kaçak kontrolü, yanma odası temizliği, fan temizliği, filtrelerin temizliği, sensor ve hareketli parçaların kontrolü, su kaçak kontrolü, elektrik voltaj kontrolleri. Yapılan bu işlemler sonrasında kombi de oluşabilecek arızalardan sizi haberdar eder ve gereken önlemleri servis evraklarına yazarak kayıt altına alırlar.

Kombi Arıza

Bursa Kombi Servisi

Kombilerde oluşan arızalarda  ekiplerimiz gerekli kontrolleri yaparak arıza tespitini gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizi bilgilendirir detayları ile yapılacak olan işlemi anlatır tüketicinin yapılacak olan işlemi kabul etmesiyle cihaza gerekli müdahale yapılır, yapılan arıza işlemi sonucunda tüketiciye servis formu verilir ve değişen parçalar 1 yıl garanti altına alınır.

Petek Temizliği

Bursa Kombi Servisi

Peteklerimizin içerisinde bulunan ısıtma suyu zamana bağlı olarak paslanmaya ve yosunlaşmaya başlar, yosunlaşan bu sıvı petekler içerisinde oluşan dolaşımı yavaşlatır ve balçıklaşan su ısınmada zorlanır, bu durumda içerideki balçıklaşan suyun temizlenmesi gerekir, tesisatınıza bağlanan basınçlı petek yıkama makinesi ile bu temizlik işlemi yapılır ve yapılan işlemden sonra kombi çalıştırılarak denenir.

Kombi Değişimi

Bursa Kombi Servisi

Kombi değiştirmenin çok büyük bir maliyeti olduğunu biliyoruz ancak soğuk kış aylarında evinizin ısınması için işini tam yapan bir kombi ihtiyacı olacaktır.
 
Bilgili ve tecrübeli kombi kurulum teknisyenlerimiz ve satış elemanlarımız, kombi değiştirmek için size çeşitli teklifler sunabilir.
 
Size kalorifer sisteminizin ve evinizin ihtiyacına uygun kombileri tavsiye ederler.